Կոնցեռն Դիալոգի գործընկեր, փաստաբան Նարինե Բեգլարյանն ընդգրկվել է ֆինանսական և կորպորատիվ իրավունքի ոլորտի ամենաճանաչված կին իրավաբաններին վարկանիշավորող Women Leaders 2022 EMEA ուղեցույցում
Ֆինանսական և կորպորատիվ իրավունքի ոլորտի ամենաճանաչված կին իրավաբաններին ամբողջ աշխարհում վարկանիշավորող IFLR1000 հարթակն իր Women Leaders 2022 EMEA ուղեցույցում ներառել է Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակի գործընկեր, փաստաբան Նարինե Բեգլարյանին։
Ուղեցույցի բնորոշմամբ՝ «իրավաբանների այս էլիտար խմբում» այն կանայք են, որոնք բարձր հեղինակություն են վայելում իրենց իրավաբանական շուկայում և բարդ գործեր վարելու մեծ փորձառություն ունեն։ Ընդ որում, այս տարվա ուղեցույցն ամենաընդգրկունն է․ ներկայացված են ոլորտի լավագույն 1000 կին իրավաբաններն ամբողջ աշխարհից։
Ամեն տարի Women Leaders-ի հետազոտության համար օգտագործվում են նախորդ տարի ներկայացված տվյալները։ Ոլորտի կին առաջնորդներին ընտրելու համար Հոնկոնգում, Լոնդոնում, Նյու Յորքում և Սոֆիայում գործող հետազոտական թիմերը վերլուծում են հազարավոր ուսումնասիրությունների արդյունքները, հարցազրույցներ են անցկացնում փաստաբանական գրասենյակների գործընկերների հետ և հարցումներ իրականացնում տասնյակ հազարավոր հաճախորդների շրջանում։
IFLR1000 Women Leaders-ը IFLR1000-ի հավելվածն է։ Վերջինս ֆինանսական և կորպորատիվ իրավունքի ոլորտի խոշորագույն ընկերությունների և իրավաբանների ուղեցույց է, որը իրավական ոլորտի ուսումնասիրություններ է իրականացնում սկսած 1990 թվականից։ Այն միակ միջազգային ուղեցույցն է, որի վարկանիշավորումն իրականացվում է իրավաբանների և իրավաբանական ընկերությունների՝ ֆինանսական և կորպորատիվ գործարքների իրավաբանական ուղեկցման գնահատման հիման վրա։
Հետազոտություններն իրականացվում են հետևյալ ուղղություններով` ֆինանսաբանկային ոլորտ, կապիտալի շուկաներ, կորպորատիվ իրավունք և M&A, մասնավոր կապիտալ, նախագծերի մշակում, նախագծերի ֆինանսավորում, վերակազմավորում և անվճարունակություն։

Concern Dialog’s Partner, Attorney Narine Beglaryan was included in Women Leaders 2022 EMEA guide rating the most famous female attorneys of the financial and corporate law
IFLR1000 platform included Concern Dialog law firm’s Partner, Attorney Narine Beglaryan in its Women Leaders 2022 EMEA guide rating most famous female attorneys of the financial and corporate law of the world.
Pursuant to the guide this is an exclusive group of lawyers with outstanding reputations within their markets who either have expertise and experience of working on complex deals and/or have risen to hold leadership roles with their firms or their practices. Moreover, this year’s guide is the most comprehensive yet, featuring around 1000 lawyers globally. Every year the data from the previous year are used for the Women Leaders survey. IFLR1000's research teams in Hong Kong, London, New York and Sofia collectively analyse thousands of research submissions, conduct thousands of interviews with law firm partners, and survey tens of thousands of clients to determine IFLR1000's Women Leaders.
IFLR1000 Women Leaders is the Annex to IFLR1000. The latter is a Guideline for the attorneys of the largest firms in the sector of financial and corporate law which has been studying the legal sector since 1990. This is the only international guide the ranking whereof is carried out on the basis of the assessment of the legal counselling of financial and corporate transactions of the attorneys and law firms.
The researchers are conducted in the following areas: financial and banking sector, capital markets, corporate law and M&A, private capital, project development, project financing, reorganisation and insolvency.