Կոնցեռն Դիալոգը միանձնյա առաջատար է (Band 1) հայաստանյան իրավաբանական ընկերությունների վարկանշավորման ցուցակում՝ ըստ Chambers Global 2023 ուղեցույցի
2023 թվականի փետրվարի 16-ին հրապարակված Chambers and Partners միջազգային հեղինակավոր կազմակերպության Chambers Global 2023 ուղեցույցում Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակը պահպանել է ամենաբարձ՝ Band 1 վարկանիշը: Մասնավորապես, Chambers and Partners միջազգային հեղինակավոր կազմակերպությունը, որը վարկանիշավորում է աշխարհի լավագույն իրավաբանական ընկերություններին ու իրավաբաններին՝ ըստ ոլորտի, իսկ հայաստանյան իրավաբանական շուկան՝ընդհանուր բիզնես իրավունքի ոլորտում, Կոնցեռն Դիալոգին հայաստանյան իրավաբանական ընկերությունների վարկանշավորման ցուցակում վարկանիշավորել է որպես միանձնյա առաջատարի։
Վարկանիշավորման համար հիմք է հանդիսանում փաստաբանական և իրավաբանական ընկերությունների ներկայացրած տեղեկատվությունը, ինչպես նաև Chambers and Partners կազմակերպության հետազոտողների կողմից իրականացված ուսումնասիրությունները, ներառյալ առկա հրապարակային աղբյուրների ուսումնասիրությունները, հաճախորդների և շուկայի մասնակիցների կարծիքը և դիտարկումները և այլ հասանելի տեղեկատվությունը:
Chambers and Partners-ի անկախ հետազոտողների հետ զրույցում հաճախորդները բարձր են գնահատել Կոնցեռն Դիալոգի թիմի փորձառությունը և գործունեությունը:
Նույն ուղեցույցում Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակի կառավարիչ գործընկեր, փաստաբան Արամ Օրբելյանը կրկին պահպանել է դիրքն առաջին խմբում, իսկ Կոնցեռն Դիալոգի գործընկեր, փաստաբան Նարինե Բեգլարյանը բարելավել է վարկանիշավորումը՝ ներառվելով հիմնական վարկանիշավորման մեջ։
Նշենք, որ անհատ փաստաբանները վարկանիշավորվում են՝ հիմք ընդունելով նույն մանրակրկիտ հետազոտությունները, ինչպես նաև հաշվի են առնվում նրանց իրավական գիտելիքները, փորձը, կարողությունները և այլ չափանիշներ։

Concern Dialog is the sole leader (Band 1) in the ranking list among Armenian law firms according to the Chambers Global 2023 guide
In the Chambers Global 2023 guide published by Chambers and Partners on February 16, 2023, the Concern Dialog law firm has retained the highest ranking group (Band 1).
The prestigious international organization Chambers and Partners, which ranks the best law firms and attorneys in the world, and the Armenian legal market in the field of general business law, ranked Concern Dialog as the sole leader in the ranking list of Armenian law firms.
The ranking is based on information provided by law firms and legal companies, as well as studies conducted by researchers at Chambers and Partners, including the studies of available public sources, the opinions and observations of clients and market participants and other available information.
In the conversation with independent researchers from Chambers and Partners, clients praised the experience and activities of the Concern Dialog team.
In the same guide, Concern Dialog Law Firm Managing Partner, Attorney Aram Orbelyan again kept his position in in the highest ranking group (Band 1) and Concern Dialog Partner, Attorney Narine Beglaryan improved the rating, being included in the main ranking.
It should be noted that individual attorneys are ranked based on the same thorough research, as well as taking into account their legal knowledge, experience, skills and other criteria.