Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակի կառավարիչ գործընկեր, փաստաբան Արամ Օրբելյանը և գործընկեր, փաստաբան Նարինե Բեգլարյանը ներառվել են աշխարհի լավագույն իրավաբաններին վարկանիշավորող Chambers Global 2023 ուղեցույցում
Chambers and Partners միջազգային հեղինակավոր կազմակերպությունը, որը վարկանիշավորում է աշխարհի լավագույն իրավաբանական ընկերություններին ու իրավաբաններին, 2023 թվականի փետրվարի 16-ին հրապարակված Chambers Global 2023 ուղեցույցում ներառվել են նաև Կոնցեռն Դիալոգի թիմի անդամները: Մասնավորապես, Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակի կառավարիչ գործընկեր, փաստաբան Արամ Օրբելյանը կրկին պահպանել է դիրքն առաջին խմբում, իսկ Կոնցեռն Դիալոգի գործընկեր, փաստաբան Նարինե Բեգլարյանը բարելավել է վարկանիշավորումը՝ ներառվելով հիմնական վարկանիշավորման մեջ։ Երկու գործընկերներն էլ վարկանիշավորվել են ընդհանուր բիզնես իրավունքի ոլորտում:
Անհատի փաստաբանների վարկանիշավորման համար ևս հիմք է հանդիսանում փաստաբանական և իրավաբանական ընկերությունների ներկայացրած տեղեկատվությունը, ինչպես նաև Chambers and Partners կազմակերպության հետազոտողների կողմից իրականացված ուսումնասիրությունները, ներառյալ առկա հրապարակային աղբյուրների ուսումնասիրությունները, հաճախորդների և շուկայի մասնակիցների կարծիքը և դիտարկումները և այլ հասանելի տեղեկատվությունը:
Նույն ուղեցույցում, ինչպես արդեն տեղեկացրել ենք, Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակը պահպանել է ամենաբարձ՝ Band 1 վարկանիշը:

Concern Dialog Law Firm Managing Partner, Attorney Aram Orbelyan and Partner, Attorney Narine Beglaryan are included in the Chambers Global 2023 guide ranking the world's best attorneys
The prestigious international organization Chambers and Partners, which ranks the best law firms and attorneys in the world, has also included members of the Concern Dialog team in the Chambers Global 2023 guide published on February 16, 2023.
In particular, Concern Dialog Law Firm Managing Partner, Attorney Aram Orbelyan again kept his position in in the highest ranking group (Band 1) and Concern Dialog Partner, Attorney Narine Beglaryan improved the rating, being included in the main ranking. Both Partners are ranked in the field of general business law.
The ranking of individual attorneys is based on information provided by law firms and legal companies, as well as studies conducted by researchers at Chambers and Partners, including the studies of available public sources, the opinions and observations of clients and market participants and other available information.
It should be noted that individual attorneys are ranked based on the same thorough research, as well as taking into account their legal knowledge, experience, skills and other criteria.
In the same guide, as already informed the Concern Dialog law firm has retained the highest ranking group (Band 1).