Կոնցեռն Դիալոգը ճանաչվել է ամենաբարձր (Band 1) վարկանիշն ունեցող միակ փաստաբանական գրասենյակը hայաստանյան իրավաբանական ընկերությունների շարքում ըստ Chambers Europe 2023 ուղեցույցի
Chambers and Partners միջազգային հեղինակավոր կազմակերպությունը, որը վարկանիշավորում է աշխարհի լավագույն իրավաբանական ընկերություններն ու իրավաբաններին, 2023 թվականի մարտի 16-ին հրապարակել է Chambers Europe Guide 2023-ը, որտեղ Կոնցեռն Դիալոգը պահպանել է իր միանձնյա առաջատարի վարկանիշը (Band 1) հայաստանյան իրավաբանական ընկերությունների ցանկում: Նույն ուղեցույցում, ընկերությունն ամրապնդել ու բարելավել է իր դիրքերը նաև անհատ փաստաբանների վարկանիշավորման ցանկում: Մասնավորապես, Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակի կառավարիչ գործընկեր, փաստաբան Արամ Օրբելյանը կրկին պահպանել է դիրքն առաջին խմբում, իսկ Կոնցեռն Դիալոգի գործընկեր, փաստաբան Նարինե Բեգլարյանը բարելավել է վարկանիշավորումը՝ ներառվելով հիմնական վարկանիշավորման մեջ։
Վարկանիշը հիմնված է իրավաբանական ընկերությունների և իրավաբանական ընկերությունների կողմից տրամադրված տեղեկատվության, ինչպես նաև Chambers and Partners-ի հետազոտողների կողմից իրականացված ուսումնասիրությունների վրա՝ ներառյալ առկա հանրային աղբյուրների ուսումնասիրությունները, հաճախորդների և շուկայի մասնակիցների կարծիքներն ու դիտարկումները և այլ հասանելի տեղեկատվություն:
Chambers and Partners-ի անկախ հետազոտողների հետ զրույցում հաճախորդները բարձր գնահատել Կոնցեռն Դիալոգի թիմի փորձն ու գործունեությունը: Համաձայն Chambers Europe Guide 2023-ի, զրուցակիցներից մեկը նշել է, որ Կոնցեռն Դիալոգը բարդ գործեր վարելու հարցում մեծ փորձառություն ունի ու հատկապես կարևոր է անսպասելի առաջացած հրատապ հարցերում ցուցաբերած կարողությունները։

Concern Dialog is recognized as the only law firm with the highest ranking (Band 1) in the ranking list among Armenian law firms according to the Chambers Europe 2023 guide
Chambers and Partners' Europe Guide 2023 has been published on March 16, 2023, and we are pleased to announce that Concern Dialog maintain your position with Band 1 ranking within General Business Law in Armenia and strengthen individual rankings. We are also very proud of our Managing Partner, attorney Aram Orbelyan with his Band 1 ranking and Partner, attorney Narine Beglaryan that she improved the rating, being included in the main ranking.
The ranking is based on information provided by law firms and legal companies, as well as studies conducted by researchers at Chambers and Partners, including the studies of available public sources, the opinions and observations of clients and market participants and other available information.
In the conversation with independent researchers from Chambers and Partners, clients praised the experience and activities of the Concern Dialog team. According to the Chambers Europe Guide 2023, an interviewee noted: “Concern Dialog has shown a high level of reliability and ability in handling complex cases, especially in an unexpected urgent matter’’.