Իրավաբանական ընկերություններին վարկանիշավորող The Legal 500 EMEA 2023-ում Կոնցեռն Դիալոգը ներառվել է ամենաբարձր վարկանիշային խմբում (Tier 1)
The Legal 500 EMEA 2023 վարկանիշային աղյուսակում Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակն արդեն 6-րդ տարին անընդմեջ ընդգրկվում է ամենաբարձր վարկանիշային խմբում (Tier 1):
The Legal 500-ը, որը 1987 թվականից շուրջ 150 իրավազորության տարածքներում իրականացնում է իրավաբանական ընկերությունների գնահատում, վարկանիշավորման հարցում հիմնվում է հաճախորդների գնահատականների, ընկերությունների ներկայացրած աշխատանքների, մասնավոր պրակտիկա իրականացնող առաջատար իրավաբանների հետ հարցազրույցների և իրավաբանական ոլորտում գիտակ հետազոտողներից կազմված թիմի ուսումնասիրությունների վրա։
The Legal 500-ի անկախ հետազոտողների հետ զրույցում հաճախորդները բարձր են գնահատել Կոնցեռն Դիալոգի թիմի փորձառությունը և գործունեությունը: Օրինակ, հարցվածներից մեկը կարծիք է հայտնել, որ Կոնցեռն Դիալոգի թիմի հետ համագործակցության ընթացքում նկատել է, որ ընկերության պրակտիկան բացառիկ է կոորպորատիվ կառավարման բոլոր ոլորտներում շնորհիվ ունեցած փորձառության։
The Legal 500 EMEA 2023 վարկանիշային աղյուսակում որպես անհատ փաստաբաններ «Լeading individuals» վարկանիշավորման խմբում ներառվել են Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակի կառավարիչ գործընկեր, փաստաբան Արամ Օրբելյանը, Կոնցեռն Դիալոգի գործընկեր, փաստաբան Նարինե Բեգլարյանը, իսկ Կոնցեռն Դիալոգի գործընկեր, փաստաբան Արթուր Հովհաննիսյանն ընդգրկվել է «Next generation partners» վարկանիշավորման խմբում։
Թիմի անդամներից Հովհաննես Խուդոյանն ու Մարիամ Սանթրոսյանը ևս նշվել են այս տարվա հրապարակման մեջ։
Անհատ փաստաբանները վարկանիշավորվում են իրենց պրակտիկայի բնագավառումներում՝ հիմնվելով նրանց իրավական գիտելիքների և փորձի, կարողությունների և այլ չափանիշների վրա։

Concern Dialog is ranked as a tier 1 (the highest ranking group) law firm in the ranking of Armenian law firms according to The Legal 500 EMEA 2023
For the 6th year in a row, Concern Dialog Law Firm is ranked as a 1st tier law firm (the highest ranking group) by The Legal 500 EMEA 2023.
The Legal 500 which has been evaluating law firms in almost 150 jurisdictions since 1987, relies on client reviews, cases submitted by the firms, interviews conducted with leading attorneys of the country and further studies by a team of expert researchers in the field of law.
During interviews with the independent researchers of Legal 500, the clients have highly appreciated the experience of Concern Dialog՚s team.
For example, one of the interviewees believed that the most important thing they noticed while working with Concern Dialog is ''The practice is unique due to the wide range of expertise covering nearly all aspects of corporate management.''
Furthermore, individually Managing Partner, Attorney of Concern Dialog Aram Orbelyan and Partner, attorney of Concern Dialog Narine Beglaryan have been included in “Leading individuals” ranking group and Partner, Attorney of Concern Dialog Artur Hovhannisyan has been included in the “Next generation partners” ranking group of The Legal 500 EMEA 2023.
Team members Hovhannes Khudoyan and Mariam Santrosyan are noted at the associate level.
Individual attorneys are ranked in the field of their practice based on their knowledge of law, experience, capacities and other criteria.