Լիլիթ Կարապետյանը դարձել է ընկերության գործընկեր
Կոնցեռն Դիալոգի փաստաբան Լիլիթ Կարապետյանը մասնագիտական առաջխաղացում է ունեցել՝ դառնալով ընկերության գործընկեր: Նա ընկերությունում իր աշխատանքը սկսել է 2017 թվականից և այս տարիների ընթացքում մասնագիտական գիտելիքների, աշխատանքի արդյունքների ու թիմային աշխատանքի շնորհիվ համալրել է ընկերության գործընկերների շարքը։
Այս օրինակը լավագույնս է ցույց տալիս Կոնցեռն Դիալոգի մոտեցումներն աշխատակիցների կարողությունների գնահատման ու արժևորման գործում։
Ընկերությունը շնորհավորում է Լիլիթին մասնագիտական ձեռքբերման առթիվ և մաղթում համատեղ աշխատանքում նորանոր հաջողություններ։
Հիշեցնենք, որ Լիլիթ Կարապետյանը սովորել է Երևանի պետական համալսարանի իրավագիտության ֆակուլտետում, Մեծ Բրիտանիայի Էքսեթեր համալսարանում և գերազանցությամբ ավարտել է Անգլիական իրավունք և իրավական անգլերեն դասընթացը (GDL), ապա նույն համալսարանում ուսումը շարունակել և գերազանցությամբ ավարտել Միջազգային առևտրային իրավունք դասընթացը՝ ստանալով մագիստրոսի աստիճան (LLM):
Նա ընկերությունում ղեկավարում է հանքարդյունաբերությանը, վերականգնվող էներգիային և բնապահպանական կարգավորումներին առնչվող ոլորտները, ինչպես նաև համակարգում է կորպորատիվ միգրացիայի և Հայաստանում նոր բիզնես հիմնելու իրավական աջակցության հարցերը։

Lilit Karapetyan has been promoted to the position of partner of the Firm
Lilit Karapetyan, attorney of Concern Dialog, was promoted becoming partner of the law firm. She joined the Concern Dialog back in 2017 and during these years, thanks to her professional knowledge, work ethics and teamwork, she joined the ranks of the company's partners.
This example best illustrates Concern Dialog's approach to assessing and valuing employee capabilities.
The company congratulates Lilit on her professional achievement and wishes her new successes in joint work.
Lilit Karapetyan studied at the Faculty of Law of Yerevan State University, Exeter University of United Kingdom and graduated with honors from the English Law and Legal English course (GDL), then continued her studies at the same university and graduated with honors from the International Commercial Law course, receiving her master's degree (LLM).
She manages the sectors related to mining, renewable energy and environmental regulations in the firm, as well as coordinates the issues of corporate migration and legal support for establishing a new businesses in Armenia.